به گزارش خبرنگار واسنا از مهاباد،بازیهای روز سوم از سری مسابقات فوتسال نونهالان و نوجوانان زیر ۱۲ و ۱۵ سال های شارویران با انجام چهار بازی به پایان رسید،این هفته از مسابقات به میزبانی میدان فوتسال روستای لج برگزار شد.

تیم نونهالان دارلک در یک بازی یک طرفه مقابل با چهار گل کیان غلامی،سامان رسولی ومبین پاسه مقابل تک گل آلان فاقانی مقابل  نونهالان خورخوره  به پیروزی دست یافت.

تیم فوتسال نوجوانان قم قلعه هم در این هفته بازی مقاب لنونهالان ایگریقاش توفیقی چندانی دست نیافت و با شش گل در مقابل این تیم مدعی تسلیم شد تا امیدوار به روزهای آینده این بازی های باشد؛گل تیم برنده در این دیدار فرشید فتاحی با پنج گل یک تنه عامل پیروزی ایگریقاش در این بازی بود دیگر گل این بازی را محمد زرنگ با ضربه پنالتی به ثمر رساند.
در رده نوجوانان دارلک همانند نونهالان نتوانستند نوار پیروزی های خود را ادامه دهند و در یک بازی نا امید کنند در دیدار قم قلعه هشت بر سه مغلوب هنرنمائی وقدرت حریف نه چندان مطرح خود شدند؛برای تیم دارلک در این بازی وفا برخانه،متین ارس وشایان حمزه زاده گلزنی کردند و در طرف مقابل متین جهانگیری با دو گل آکو عزیزی با پنج گل دروازه حریف خود را گشودند.

در بازی چهارم و آخرین بازی این هفته تیم نوجوانان دالکود لج میزبان این هفته از مسابقات در بازی حساس دو بر دو مقابل ایگریقاش با تساوی ارزشمند دست یافت،برای دلکورد پیشوا کنانی وساسان شکاکی وبرای ایگریقاش پارسا پرسیش وحسام الدین کام دژ گلزنی کردند.

مسابقات رده های سنی نونهالان و نوجوانان به صورت دوره ای روزهای پنجشنبه و جمعه هر هفته برگزار میگردد روز چهارم مسابقات فردا جمعه ۱۵ آذر ماه با انجام چهار بازی پیگیری خواهند شد .