پیمان رضایی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار واسنا افزود: زمان دقیق برگزاری این دیدار که قرار بود از ساعت ۱۷ امروز یکشنبه به انجام برسد هنوز از سوی سازمان لیگ فدراسیون والیبال کشور اعلام نشده است و ما منتظر تصمیم‌گیری و اعلام نهایی آنان هستیم.

وی بیان کرد: بر اساس تصمیم اتخاذ شده توسط مسوولان سازمان لیگ فدراسیون والیبال، تمامی ۶ دیدار هفته ششم لیگ برتر والیبال کشور امروز یکشنبه لغو شده است و زمان برگزاری آن متعاقبا اعلام می‌شود.

وی ادامه داد: تیم والیبال شهداب یزد از روز گذشته وارد شهر ارومیه شده است و تمرینات آمادگی خود را نیز در سالن ۶ هزار نفری غدیر ارومیه برگزار کرده است ولی تا مشخص شدن زمان برگزاری در این شهر حضور خواهد داشت.

تیم والیبال شهرداری ارومیه که در هفته پنجم این رقابت‌ها با قرعه استراحت روبرو بود، یکشنبه هفته گذشته در هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر کشور در خانه حریف با نتیجه سه بر یک مقابل تیم راهیاب ملل مریوان به برتری رسید و دومین طعم پیروزی را چشید.

این تیم طی چهار دیدار گذشته خود مقابل تیم‌های شهرداری گنبد و سایپای تهران شکست خورد و در ادامه مقابل خاتم اردکان و راهیاب ملل مریوان پیروز شد.

امسال پس از ۲ سال ناکامی، حضور تیمی پرستاره با هدایت مصطفی کارخانه در شهر عشاق والیبال تا حدودی امید و شادی را به هواداران مشتاق شهر ارومیه بخشیده است.

باشگاه شهرداری ارومیه امسال برای حضوری قدرتمند در رقابت‌های لیگ برتر کشور به جذب بازیکنان مطرح و ملی‌پوش اقدام کرده به طوری که بازیکنانی همچون محمدرضا حضرت‌پور، شهرام محمودی، فرهاد قائمی، فرهاد سال‌افزون، فرهاد پیروت‌پور، سعید مصطفی وند، حمزه زرینی، مهدی کریمی و امیرحسین توخته به خدمت گرفته است.

در لیگ امسال تیم‌های پیکان و سایپای تهران، راهیاب ملل مریوان، شهرداری ارومیه، شهرداری گنبد، شهرداری ورامین، فولاد ایرانیان سیرجان، سپاهان اصفهان، کاله آمل، پیام مشهد، شهروند اراک، خاتم اردکان و شهداب یزد حضور دارند.

سی و سومین دوره مسابقات لیگ برتر والیبال قهرمانی ایران از روز هشتم آبان ماه جاری به صورت رفت و برگشت آغاز شده است.