به گزارش خبرگزایر واسنا به نقل از روزش سه ،عدم پرداخت مطالبات مالی بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال نود ارومیه سبب شد، در نهایت وحید بیاتلو سرمربی ۳۲ ساله تیم که توانسته نتایج بسیار خوبی در نیم فصل اول رقابت های لیگ یک بگیرد.

قاضی پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، اما خروج بیاتلو و برخی بازیکنان تیم را برنتافته و از آنها خواسته تا هر چه سریعتر به ارومیه بازگردند و کار خودشان را از سر بگیرند، وگرنه از آنها به مراجع قضایی شکایت خواهد کرد.

قاضی پور در این زمینه اینطور صحبت کرده است:« مطلع شدیم که مربی نود ارومیه و برخی بازیکنان تیم بدون اینکه با باشگاه تسویه کرده باشند، تیم را ترک کرده اند که این برخلاف مقررات فیفا و فدراسیون فوتبال ایران است. ما نه به این سرمربی و نه به بازیکنان مجوزی (برای عقد قرارداد با باشگاه های دیگر) ندادیم. هر باشگاهی که که بخواهد با مربی و بازیکن نود ارومیه مذاکره کند، حتما از آنها شکایت می کنیم و از طریق فدراسیون فوتبال و قوه قضائیه با آنها برخورد می کنیم. از مربی محترم تقاضا داریم که سریعتر به ارومیه بازگردد و خودش را به باشگاه معرفی کند، در غیر این صورت حتما با ایشان برخورد قضایی خواهد شد.»