به گزارش واسنا،از سری رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال ایران ظهر امروز تیم فوتبال سردار بوکان به رمبی گری پیروز قربانی مقابل میزبان خود ایرنجوان بوشهر قرار گرفت که در نهایت بعد از نود دقیقه فوتبال جذاب با نتیجه ۳بر۱نیتجه را به حریف بوشهر خود واگذار کرد.

بعد از گل میزبان اندکی عقب کشید و این شاگردان پیروز قربانی بودند حملات پراکنده ای را روی دروازه ایرانجوان تدارک دیدند تا اینکه سردار با گل مصطفی کریمی به تساوی رسید،نیمه اول با تساوی ۱بر۱ خاتمه یافت.

در نیمه دوم تیم بوشهری با دوندگی بی امان احمد شاهی و فرارهای وینگر راستش بنام مرتضی نگهداری حملات خطرناکی را روی دروازه سردار داشتند تا اینکه کرنر مواج رامین دهقانی کاپیتان ایرانجوان با ضربه سر نگهداری شادی را به اردوی بوشهری ها آورد.بعد از گل دوم ایرانجوان حریف بوکانی برای جبران گل خورده به زمین میزبان امد تا فضا برای ضد حملات شاگردان مهدی قنبری بیشتر شود و این بار نیما پرتوی با یک پاس زیبا نگهداری انرژیک را صاحب موقعیت کرد و او هم در موقعیت تک به تک با گلر مهمان گل سوم ایرانجوان را به ثمر رساند.

نگهداری یک پنالتی گرفت و دو گل زد تا عملا ستاره اولین بازی فصل ایرانجوان لقب بگیرد.این برد می تواند یک شروع خوب برای تیم بوشهری باشد که به نظر می رسد امسال برای صعود برنامه هایی دارد.