به گزارش خبرگزاری واسنا آذربایجان غربی،همیاری آذربایجان غربی در خانه برابر هیئت البرز به تساوی ۲ بر ۲ رسید. ۲ گل هدیه حسن زاده سبب شد دختران ارومیه اولین امتیاز خود در فصل جاری را دشت کنند.

هدیه حسن‌زاده هر ۲ گل همیاری را به ثمر رساند و سمیرا قاشیه و سارا ظهرابی از روی نقطه پنالتی برای نماینده البرز گلزنی کردندTبا این نتیجه تیم همیاری با یک امتیاز به رده دهم صعود کرد و هیات فوتبال البرز با ۷ امتیاز در رده ششم باقی‌ماند.

هیات فوتبال البرز که سارا قمی بازیکن کلیدی خود را به دلیل دریافت کارت قرمز در بازی هفته گذشته در اختیار نداشت، با گل های سمیرا قاشیه و سارا ظهرابی‌نیا (پنالتی) از همیاری پیش افتاد. اما تغییرات تاکتیکی مربی تیم جواب داد و همیاری در یک بازی حساب شده، در حالیکه ۳۰ دقیقه پایانی بازی را در اختیار داشت توانست با ۲گل هدیه حسن‌زاده بازی را به تساوی کشانده و اولین امتیاز این فصل را کسب کند.

کسب این نتیجه و توقف تیم مدعی البرز در ارومیه، در بهبود روحیه بازیکنان همیاری نتیجه مثبتی خواهد داشت تا با روحیه بالا خود را برای بازی‌های پیش رو عازم شیراز خواهند شد.

همیاری ساعت ۱۰ صبح جمعه آینده و در هفته پنجم این رقابت‌ها در شیراز به مصاف زاگرس شیرازی خواهد رفت که در بازی امروز با ۵ گل از ذوب‌آهن شکست خورد.