عباس عزیزی در ارتباط دیدار حساس فردای این تیم مقابل فجرسپاسی در حاشیه تمرین تیم نود در گفتگو اختصاصی با خبرنگار واسنا اظهار داشت: ما همیشه در هر مسابقه ای که در ارومیه برگزار شده بدنبال برد بوده ایم از این رو در بازی فردا مقابل فجرسپاسی برای برد به زمین مسابقه خواهیم رفت.

عزیزی ادامه داد: بازی برابر فجرسپاسی و البته همه بازی های لیگ یک سخت است ولی با این وجود فکر می کنم فردا روزی خوبی برابر تیم فجرسپاسی داشته باشیم.

سرمربی نود ارومیه افزود: ما شرایط خوبی را پیدا کرده ایم و فکر می کنم بازی فردا یکی از بازی های جذاب لیگ یک باشد که امیدواریم با کسب سه امتیاز بازی زمین را ترک کنیم.

وی در خصوص اینکه شانسی برای تیم نود ارومیه در فصل جاری متصور است بیان داشت: برنامه ریزی و اولویت ما این است که تیم را در جدول نگه داریم که خدا را شکر فاصله امتیاز زیادی که با سایر تیم های پایین جدول داشتیم را کاهش دادیم اگر بخواهیم جدول لیگ را از لحاظ کسب نتیجه و امتیاز در ۱۰ هفته ای که ما در اینجا مشغول به کار شده ایم حساب کنیم فکر می کنم تیم ما جزو تیم های اول جدول باشد.

عزیزی در پایان در خصوص برد هفته گذشته تیمش مقابل گل ریحان البرز نیز گفت: این بازی برای ما حکم مسابقه ۶ امتیازی را داشت که خدا را شکر بازی خوبی را ارائه دادیم فکر می کنم باید با اختلاف ۳ گل در این بازی پیروز می شدیم که متاسفانه با بدشانسی هایی روبرو شدیم ولی با این وجود مهم سه امتیاز بازی بود که آن را کسب کردیم.