«مصطفی دنیزلی» روز سه‌شنبه پس از پیروزی تیمش مقابل ۹۰ ارومیه در گفت و گو با خبرنگار واسنا افزود: خوشحالم اولین بازی ورزشگاه جدید ارومیه با حضور تیم تراکتورسازی تبریز برگزار شد.
وی گفت: بازی سختی داشتیم و با توجه به آنکه احتمال لغو بازی نیز وجود داشت باعث شد تمرین پرفشاری در تبریز برگزار و سفر طولانی به ارومیه داشته باشیم.
وی اظهار داشت: شرایط تیم ۹۰ ارومیه را از نزدیک دنبال می‌کنم و امیدوارم فصل آینده این تیم در لیگ برتر حضور داشته باشد.
«دنیزلی»، در مورد آخرین وضعیت کاپیتان تیم ملی گفت: مصدومیت «حاج صفی» برطرف شده و امشب به تبریز بازمی‌گردد.
وی در مورد وضعیت تیمش در لیگ برتر نیز اضافه کرد: پس از کسب سه نتیجه ضعیف، شرایط ما بهتر شده و قول می‌دهم تا هفته بیست و دوم به جمع سه تیم برتر و در پایان فصل به هدفمان قهرمانی دست یابیم.

تیم فوتبال ۹۰ ارومیه امروز در دیداری خانگی از مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی کشور میزبان تراکتور بود که با نتیجه ۷ بر ۶ در ضربات پنالتی مقابل میهمان تبریزی خود شکست خورد و از صعود به مرحله یک چهارم نهایی بازماند.

وی با ابراز خرسندی از پیروزی در مقابل ۹۰ ارومیه، با وجود اینکه برگزاری آن تا ۲۴ ساعت پیش از مسابقه در هاله‌ای از ابهام قرار داشت تصریح کرد: امید است که این تیم در سال آینده به لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران صعود کند.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور با تاکید بر اینکه تیمش، از گزینه‌ها و مدعیان اصلی قهرمانی در لیگ برتر است بیان کرد: تراکتور از ۱۰ بازی گذشته خود صاحب ۶ برد شده و با توجه به اینکه از هفت بازی آینده، پنج بازی خانگی انجام خواهد داد، امید است که در هفته سی‌ام به هدف خود برسد.

وی با اشاره به مصدومان تیمش در بازی‌های آینده گفت: معالجه حاج‌صفی به پایان رسیده و سایر مصدومان نیز به زودی آماده بازی می‌شوند.