به گزارش واسنا،«دجان ددوویچ»  روز پنج‌شنبه در کنفرانس خبری پس از پیروزی ۵ بر ۲ تیمش مقابل تیم ملی افغانستان از سری رقابت‌های مقدماتی ۲۰۲۰ آسیا در ارومیه در جمع خبرنگاران افزود: منظور از اینکه بر خود پیروز شدیم این است که تیم ملی تاجیکستان طی دیدارهایی که قبل از آغاز این مسابقات سه بار و با پذیرفتن ۱۰ گل نابهنگام روحیه بسیار ضعیفی برای این رقابت‌ها داشت و خوشحالم که با ۲ پیروزی مستمر در ارومیه روحیه بازیکنانم تا حدودی به آنها بازگشت.

وی بیان کرد:بدون شک طی چند ماه آینده خبرهای بسیار خوشی از تیم ملی فوتسال تاجیکستان به گوش حریفان آسیایی می‌رسد زیرا به این بازیکنان و این تیم اطمینان دارم.

وی با بیان اینکه هدایت تیم ملی فوتسال تاجیکستان را به تازگی و حدود یک ماه است که بر عهده گرفته‌است اظهار داشت: زمان کافی برای انجام تمرینات قبل از این مسابقه نداشتیم ولی خوشحالم که در این مدت زمان کم توانستیم به عنوان یکی از تیم‌های قدرتمند در گروه ۲ این مسابقات حضور داشته و جواز حضور در مرحله نهایی را کسب کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتسال تاجیکستان با قدردانی از نحوه میزبانی ایران و شهر ارومیه در فراهم کردن امکانات و تجهیزات لازم، گفت: هتل، اسکان، تغذیه و سالن محل مسابقات در حد بسیار خوبی است و بازیکنان و کادر فنی این تیم به هیچ وجه احساس غریبی نمی‌کنند.