به گزارش واسنا،علی‌اصغر شادجو رئیس هیات ووشو آذربایجان‌غربی امروز در گفت‌‌‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار کرد: تیم ووشو بانوان استان در دو بخش تالو و ساندا در رده بزرگسالان عازم مسابقات ووشو انتخابی تیم ملی شدند.

وی افزود: نفرات اعزامی استان به مسابقات انتخابی تیم ملی که در استان آذربایجان‌شرقی برگزار می‌شود، طی سه روز، با بزرگان ووشو کشور برای کسب سهمیه تیم ملی به مبارزه خواهند پرداخت.

رئیس هیات ووشو آذربایجان‌غربی گفت: بیش از ۳۴۰ نفر ورزشکار و مربی از ۳۲ استان در قالب ۳۵ تیم از سراسر کشور برای اعزام به مسابقات آسیایی ۲۰۲۰ هندوستان در این رقابت‌ها حضور دارند که تیم آذربایجان‌غربی با برگزاری دو مسابقه انتخابی و چند اردوی متوالی درصدد کسب نتیجه مطلوب و شانس حضور بانوان خود در تیم ملی کشورمان است.

وی افزود: در بخش ساندا، کژال بوکانی وزن ۵۲-، عایشه قادری وزن ۵۶-، سونیا نوروز پور ۶۰-، نگین شریفی وزن ۶۵- و الناز قربانعلی زاده ۷۵- و نیز در بخش تالو نسیم کمالی، آیناز سلیمی، آیسان قهرمانی و گلستان خانی حضور دارند.

شادجو اظهار کرد: همچنین سرپرست تیم ژیلا اکبری، مربی ساندای تیم، لیلا یعقوبی و مربی تالوی تیم را نیز آیسان قهرمانی عهده‌دار هستند.