به گزارش خبرنگار واسنا، وحید بیاتلو سرمربی تیم فوتبال ۹۰ اورمیه در خصوص پیروزی مقابل استقلال خوزستان اظهار داشت: با توجه به اینکه تیم خوزستانی در بازی گذشته خود ۴ گل به ثمر رسانده بود پیش بینی مسابقه سختی را مقابل این تیم داشتیم، اما در حالیکه در عین شایستگی و باناداوری‌ها در رفسنجان باخته بودیم، توانستیم ۳ امتیاز دیدار مقابل استقلال خوزستان را بگیریم.

وی در خصوص شانس‌های قهرمانی تیمش اظهار داشت: برای قهرمان نیم فصل هیچ جام و امتیازی وجود ندارد لذا ما باید برای کسب مقامی خوب در پایان فصل برنامه‌ریزی مناسبی داشته باشیم.

بیاتلو در ارتباط با هواداران پرشور تیم فوتبال ۹۰ اورمیه تصریح کرد: بسیار خوشحالیم که می‌توانیم هواداران و مردم را در ورزشگاه شاد و خوشحال کنیم و به نوعی خوشحالی آن‌ها افتخاری بزرگ برای ما می‌باشد.

سرمربی تیم فوتبال ۹۰ اورمیه خاطر نشان کرد: در نیمه اول دیدار مقابل استقلال خوزستان یک بازی مالکانه و خوبی را ارائه دادیم و توانستیم در حالیکه استقلال خوزستان با برد هفته گذشته روحیه بالایی داشت ۳ امتیاز مسابقه را از آن خود کنیم.

بیاتلو در پایان گفت‌وگو آنالیز دقیق کادرفنی و تلاش تمامی بازیکنان را عامل اصلی عملکرد فوق العاده خط دفاعی تیمش عنوان کرد.