دکتر عبدالله چمن‌گلی با اشاره به میزبانی ارومیه در جام حذفی فوتبال باشگاه‌های کشور بین ۹۰ ارومیه و تراکتور آذربایجان اظهار کرد: در میزبانی این مسابقات، نگرانی خاصی وجود ندارد و با توجه به اینکه تعداد بیشتری از تماشاگران، این دیدار را تماشا خواهند کرد به همین سبب سازمان لیگ فوتبال نسبت به آن برخی سختگیری‌ها را دارد.

وی تصریح کرد: اگر قرار بر برگزاری مسابقات در ورزشگاه تختی ارومیه باشد، تا پنج آذر ماه و زمان برگزاری این مسابقات، تمامی نواقصات مربوطه رفع می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی با اشاره به ورزشگاه ۱۵ هزار نفری ارومیه گفت: ما منتظر افتتاح این ورزشگاه بوده که بتوانیم تمامی مسابقات ۹۰ را در آنجا میزبانی کنیم.

وی افزود: ورزشگاه ۱۵ هزار نفری ارومیه نیز آماده افتتاح بوده و هر زمان وزیر یا معاون وزیر ورزش و جوانان به ارومیه سفر کند، مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

چمن‌گلی با اشاره به این موضوع که برخی مسوولان ورزشی استان به طور یقین از برگزاری بازی در ورزشگاه ۱۵ هزار نفری و برخی نیز در ورزشگاه تختی سخن می‌گویند اظهار کرد: اداره کل ورزش و جوانان آمادگی دارد که در صورت موافقت هر کدام از ورزشگاه‌ها توسط فدراسیون فوتبال، بازی‌ها را در آنجا برگزار کند.