به گزارش واسنا،سید ریاس الدین برزنجی رییس هیات گلف استان با اشاره به پایان مسابقات گلف قهرمانی کشور در رده سنی ۵۵-۱۸ سال در زمین گلف مجموعه ورزشی انقلاب، گفت: تیم آذربایجان غربی در این رقابت ها با ترکیب وحید عباسپور، منصور حسین نژاد، سعید سلیمانی و یاسر پورشادلو شرکت و توانست عملکردی قابل قبول از خود در اولین حضورش به نمایش بگذارد.
رییس هیات گلف آذربایجان‌غربی ادامه داد: در این مسابقات حسین کریمیان کاپیتان تیم ملی و عضو تیم تهران برای شانزدهمین سال متوالی قهرمان کشور شد ضمن اینکه تیم خوزستان در بخش تیمی عنوان قهرمانی را کسب کرد.
برزنجی گفت: مسابقات مینی گلف قهرمانی کشور نیز از روز جمعه /۱۹ مهر/ در تبریز آغاز خواهدشد که تیم های پسران و دختران استان برای اولین بار در این رقابت ها شرکت خواهندکرد.
برزنجی اضافه کرد:با فعال شدن رشته گلف در استان،تمهیداتی برای آموزش و پرورش استعدادهای این رشته در استان اندیشیده شده که در سال های آینده آذربایجان غربی بتواند در این رشته درخشش داشته و در سطح کشور مطرح شود.

مسابقات قهرمانی گلف کشور با حضور ۸۴ ورزشکار از  استان های اصفهان، تهران، زنجان، آذربایجان‌شرقی، ا‌ردبیل، کرمان، مازندران، آذربایجان‌غربی، قم، چهارمحال و بختیاری، لرستان، خوزستان، فارس، سمنان، مرکزی، گلستان، همدان، گیلان، خراسان‌جنوبی و سیستان و بلوچستان در مجموعه ورزشی انقلاب تهران برگزار شد.

حسین کریمیان از تهران برای شانزدهمین سال پیاپی قهرمان کشور شد و تیم های خوزستان، تهران و لرستان رتبه های اول تا سوم تیمی را کسب کردند.

مسابقات مینی گلف قهرمانی کشور به میزبانی تبریز از روز جمعه با حضور ۱۷ استان برگزار خواهدشد